Eilinen 4D! Järkyttävää mitä ihminen voi tehdä itselleen!
Tuo nainen oli kaunis ennen! Nyt noiden leikkausten jälkeen ihan hirveä vaikka luuleekin olevansa kaunis kuin Barbie-nukke.
Miten joku haluaakin noin paljon muuttua ihan eri näköiseksi? Siinä naisessa ei ollut mitään luonnollista!
Kommentit (6)
tuo nainen ei ollut todellakaan kaunis leikkausten jälkeen. Hän ei ollut lainkaan luonnollisen näköinen ja muistutti minusta lähinnä jotain transua.
Nainen ei ollut yhtään ruma aiemminkaan, keskivertoa kauniimpi mielestäni.
Kaikella pienellä ehostuksella saa kyllä ihan eri näköiseksi ihmisen. Riittää vain esim. kampaajalla käynti!
Kun on vuosi toisensa jälkeen korjauttanut itseänsä, joitakin osia jopa toistamiseen, niin onko sitä koskaan tyytyväinen?
Varsinkin, kun hänellä leuan kohdalla näkyi outoja kuoppia ja juonteita. Loppupuolella häntä kuvattiin jotenkin alhaalta, takaviistosta ja leuan alla näkyi kaksikin outoa " juonnetta" .
Kasvoista näki selvästi, että niitä oli leikelty ja muokattu hänen puhuessaan.
Hyväksyykö täydellisyyttä hakeva ihminen ensimmäistäkään juonnetta, kun on niistä jo nuorena yrittänyt päästä eroon?
Miehenikin sanoi, että tuo on ihan hirveä. Sillä naisella ei ollut minkäänlaisia ilmeitä. Kulmakarvat eivät liikkuneet, koska iho oli kiristetty jo liikaa. Leuassakin näytti olevan sitä arpikudosta, joka paistoi ihon alta kun nainen avasi suunsa.
Oliko jonkun mielestä hän kaunis? ap
että onpa paljon paremman näköinen nykyään kuin ennen.
Minä olin tämän kuultuani jokseenkin järkyttynyt...
Tekisin itse saman....
Rumana ei ole kiva olla. Kauniina on helponpaa.