Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ihanaa!

Vierailija
24.10.2008 |

Tänään luvassa saunomista,takkatulta,hyvää ruokaa ja juomaa,ehkä uskaltaudumme järveenkin. Ja kaksin miehen kanssa mökillä koko viikonloppu.Tätä on odotettu!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
24.10.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

lapsiperheessä usein harvinaista, kahdenkeskeistä aikaa riitelemällä...

Meillä ainakin on miehen kanssa pääsääntöisesti aivan ihanaa silloin, kun tilaisuus näihin yhteisiin iltoihin ja viikonloppuihin tarjoutuu. Toki arki kotonakin on mukavaa, mutta kyllä sitä romantiikkaa ja etenkin erotiikkaa pystyy toteuttaamaan vielä syvemmin ja paremmin kahdenkesken "paossa".



Seksiä, rauhallisia keskusteluita, hyvää ruokaa, hyvää viiniä, rauhaisaa saunomista, pusuttelua, pitkään nukkumista ja taas aamuseksiä...Oih, viettäkää oikein ihana viikonloppu miehesi kanssa ap! Nauttikaa toisistanne ja rentoutukaa.

Ja kakkonen, kantsii miettiä,mikä omassa parisuhteessa on pielessä, jos tuo on sinun käsityksesi yhteisestä ajasta miehen kanssa.



terv: yksi kateellinen, joka joutuu tekemään hommia viikonloppuna

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä yksi