Serranot ei pese käsiään pissin jälkeen!
Kauheeta! Huomasitteko saman? Kolme poikaa kävi vessassa, eikä yksikään edes katsonut lavuaaria tarpeitten tekemisen jälkeen. Yäk!
Kommentit (12)
Paperiahan siinä käden ja alapään välissä on. Eri asia tietysti miehillä, kun joutuvat koskemaan alapäähän.
Vierailija:
Paperiahan siinä käden ja alapään välissä on. Eri asia tietysti miehillä, kun joutuvat koskemaan alapäähän.
Vierailija:
Luuletko, ettei naisten kädet likaannu vessassa? Kyllä joku kusee sormilleen ja jättää pesemättä kädet ja lääppii ovenkahvaa.
Ikinä en ole nähnyt kenenkään naisen pesevän käsiään yleisissä vessoissa, eli tuskin sitten kotonaankaan=/
Suosittelenkin teitä pysymään tiukasti koti-Suomessa - voisitte kauhistua muualla!
Ehkä tässä on sama juttu kuin salkkareissa se että tullaan saunasta suoraan pukuhuoneeseen ilman suihkua, käsienpesu ei sovi käsikirjoitukseen.
Mahtavatko tosiaan olla espanjassa kaikki noi tempperamenttisia?
(eivät siis lyö vaan läpsäyttelevät jos jotakuta alkoi mietityttämään)
Julkisissa vessoissa saa nähdä, kuinka hienosti pukeutuneet ja laittautuneet naiset tulevat vessankopista ja suuntaavat suoraa päätä ulos vessan ovesta. Näin vaikkapa ravintoloissa, siitä sitten ruokapöytään.
Ja tämä on fakta, jonka tunnustaa maan tavaksi myös espanjalainen mieheni - hänet sentään olen kouluttanut ;-)