Lue keskustelun säännöt.
Mul menee hermot sinipiikaan joka maksoi noin 70€!!
06.07.2007 |
Koita pyyhkiä lattiaa sinipiialla, joka on sellainen littana, johon kiinnitettään rätti sellaisin reikiin. Se helvetin piika vaan heiluu ja kääntyilee lattialla ja lonksuu eikä pysy lattian suuntaisena. Ihan paska tuote ja todella kallis, piti varsi osataa erikseen 30¿ ja naurettava lattian pyyhkimisosa toiset 30 ja vielä niitä ylikalliita rättejä. Tästä ei tule mitään!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kommentit (3)
Ei siinä mitään valmistusvirhettä ole, se lastan liitos on tehty tuollaiseksi moneen suuntaan nivelletyksi juuri siksi, että sillä pääsee helposti kalusteiden alle ja nurkkiin. Tekniikkalaji.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
parin hassun käyttökerran jälkeen! Eipä ole tullut uutta sientä ostettua...
kenties tuote on viallinen. tuo hinta kuulostaa kyllä hirvittävältä... mulla on paljon sini tuotteita, muttei kyllä noin kalliita.