onko täällä puitu hannan pyllylleen mennyttä lehdistötilaisuutta?
Kommentit (9)
Aivan järkkyä. Jasminin esityskin oli hyvä tähän tätiin verrattuna. Uskomatonta harrastelijapuuhastelua! Miten Yle kehtaa? Miksei ole coachannut yhtään?
Ja törkeintä on, ettei edes tajua hävetä tai edes yritä tsempata. Naureskelee vain Iltsikassa töppäilyilleen ja sanoo, että on huomenna yhtä tökerö.
Nyt meni kyllä pisteet täysin!
Saatiinpa takaisin se ikuinen häpeän tunne...
Jaana ja Mikko eivät varmaan ole muuta tehneetkään kuin harjoitelleet ja hioneet taitojaan.
Tönkköenglanti on ok, mutta käytöstapojen puute pisti silmään. Unohti esitellä bändinsä ja vain räkätti, kun asian muisti haastattelun keskivaiheilla. Ei kiitellyt kysymyksistä jne, vaikutti todella lapselliselta ja pystymetsästä repäistyltä. Tuli tunne, ettei tosiaan ole lainkaan valmistautunut etukäteen. Kysymykset olivat kuitenkin aika ennakoitavissa.
Harmi, mutta kai se tästä. Tsemppiä Hanna!
varmaan tullut kaveria vähän tsemppaamaan.
Ainakin kuulin sen sanovan, että hyvinhän se meni. Mut sillehän on hoettu, että ole oma itsesi... no, hän oli.
Kuulin, että joku tilaisuus tänään oli. Mutta menikö se sitten jotenkin pieleen? Miten?
Vähän aikaa sitten trukkikuskina, sitten kaiken kansan tietoisuuteen. Siitä on kuitenkin vielä tosi pitkä matka kansainvälisiin lehdistötilaisuuksiin. Olisipa joku ymmärtänyt treenata.