Miten pornoelokuvat ovat muuttaneet miestäsi?
Asia joka todella häiritsee minua ja ottaa päähän. Olemme tunteneet toisemme jo vuosikausia. Seksi on ollut lähes aina vilkasta ja nautinnollista. Ainakin tämmöisen kuvan olen saanut. Ollaan kokeiltu jotain " uusiakin" juttuja mutta yleensä ihan perusjutut tuntuu parhaimmalta ;)
Viimesen parin vuoden sisällä mies on muuttunut aivan selvästi. Ollaan hommattu elokuvia. Ollaan katseltu yhdessäkin aikuisten viihdettä. Mies on halukkaampi katselemaan niitä kuin minä. Itse voin katsoa vaikka pari tuntia sitä jyystöä ilman että paikat kostuu yhtään... Yleensä ne elokuvat ei minua juurikaan kiinnosta. Toisin kuin miestäni.
Elokuvissa aina nainen ottaa suihin ja mies/miehet ruikkii naisen suuhun, kasvoille ja rinnoille. Itse en voi sietää sellaista. En vain pysty sellaiseen. Siitä tulee niin alistettu olo ja asia suorastaan yököttää minua. Ei voi mitään... Mutta mies haluaisi juuri semmoista. Pitäisi saada ruikkia minun päälleni eikä sisälle. Minusta on ihanaa laueta yhdessä eikä niin että mies laukeaa minun " päälleni" ja tietty eri aikaan kuin minä saan. Tätä mies ei vaan meinaa sulattaa ja käsittää. Miehen puheista saa sellasen käsityksen että olen jotenkin nipo tai jotain kun en suostu mukisematta vastaavaan mitä elokuvissa tehdään. Tekeehän kaikki muutkin pariskunnat niin mutta hän ei saa tehdä semmoista kuin tosi harvoin!?
Vinkkejä kehiin, kiitos! Ottaa todella kupoliin kun mies alkaa aina kysellä ennen orkkua että mihin saan heittää mällit???? Kenties mulla siinä vaiheessa häviää halut totaalisesti ja päässä alkaa keittää...
Kommentit (4)
Vierailija:
Naiset on niissä sinut oman seksuaalisuutensa kanssa ja ovat todella seksikkäitä (riippuu tietenkin ihan leffasta ja naisista).
Meillä on " peli koventunut" . Aikaisemmin oli kiva katsella filmejä yhdessä, mutta jotenkin seksi ja porno ovat menneet mieheltä sekaisin. Aina pitäis miehen mielestä olla jotain äärimmäistä, kimppaa tms.
Varokaa,ettei filmeistä tule teille rasite..
Meillä mies ei erityisemmin välitä pornoelokuvista, mutta minä tykkäisin katsella niitä useimmin. En nää niitä naisia alentavana, välillä päinvastoin. Naiset on niissä sinut oman seksuaalisuutensa kanssa ja ovat todella seksikkäitä (riippuu tietenkin ihan leffasta ja naisista).
Ymmärrän naisia, joita ei pornoleffat kummemmin kiinnosta, mutta välillä on ihan hyvä antaa miehen nauttia enemmän, niin tulee ittellekin hyvä mieli kun on saanut antaa toiselle ihanan nautinnon. Kyllä se mieskin sitten haluaa miellyttä sinua vastapalvelukseski :)