Ostin kuukausi sitten uuden puhelimen, vaihdoin merkkiä ja se on aivan PASKA.
Tähän mennessä mulla on ollut noin kuusi Nokiaa jotka ovat olleet romuja ja päätin vaihtaa merkkiä, ostin Samsungin ja taas, akku kestää 12 tuntia, puhelimella ei voi soittaa ja vaikka se on auki, niin ilmoittaa vaan että puhelimeen ei saada yhteyttä.
Miten kellään voi olla näin huono mäihä puhelimien kanssa???Vien sen ensi viikolla huoltoon, joka kestää noin kaksi viikkoa, tilalle saan vuokrapuhelimen (haloo, puhelin noin kuukauden vanha ja mun pitää vuokrata puhelin korjauksen ajaksi).
Ja ehdin jo tilata soittoääniä 10 eurolla, jotka tietysti häviää huollossa.
VITUTTAA NIIN SIKANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kommentit (3)
Kaikki ovat toimineet loistavasti, ilman mitään ongelmia. Luultavasti ympärilläsi leijuva negatiivinen energia vaikuttaa puhelimiinkiin.
joku muu on mulle ostaneet, ovat toimineet loistavasti. Jos itse olen puhelimen ostanut, se ei ole toiminut. Nyt tämä nykyinen on siskoni ostama, mutta ilmeisesti tämäkään taika ei enää tehoa.
vika on ihan siinä samsungissa! Eikä nokiakaan hyvä ole.
Mulla oli sonyericsson ja vaihdoin nokiaan ja kyllä vituttaa. Meni kaikki hyödylliset toiminnot veks. Nokia ei kehitä ohjelmiaan kyllä yhtään. Puhelimeni maksoi 450 ja sisältää samat paskat kuin nokian luurissa jonka omistin 6 vuotta sitten.