Haluton exä
Olin suhteessa jossa nainen ei seksiä halunnut eikä ollut tärkeä asia. Toisen halut ei kiinnostanut mutta omista piti kyllä huolen yksinään. Nyt olen uudessa suhteessa ja onnellinen. Ihana nainen ja seksiä. Mitäs exä tekee kun kuuli suhteesta. Jauhaa paskaa ja yritti sabotoida suhdetta. Eipä onnistunut😉Olisi nyt tyytyväinen lelujen kanssa kun ei ole munaa tarjoomassa hullu exä.
Kohta taas saan 😊
Kommentit (4)
Kuulostaapa hankalalta luonteelta exäsi, varmaan ei voi hyvin. Noin siinä monesti käy että ero tulee ihan oman toiminnan takia (meillä pettäminen) ja se selkeästi väärin tehnyt joka ei suhteessa näköjään halunnut edes olla silti sekoaa. Ei voi käsittää.
Mutta onnea uuteen suhteeseen!
kipaiseppa exälä hakemassa joku unohtunut juttu ja katso onko aktiivisempi esim nielemään
Vierailija kirjoitti:
kipaiseppa exälä hakemassa joku unohtunut juttu ja katso onko aktiivisempi esim nielemään
En jaksa nähdä vaivaa. Huomasin sen silloin että tyhjän saa pyytämättä. Nyt saan pyytämättä muutakin kuin tyhjää. Hän on tyytyväinen leluihin eikä kaipaa seksiä miehen kanssa. Onnee hänelle elämään
Sur Sur sille