Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Erektio ja puolierektio?

Vierailija
23.02.2025 |

En tiedä oonko ainut, mutta mua kiihottaa enemmän nähdä mies puoliseisokissa kuin täydessä. Tiedän, että se tuntuu tietysti poikaystävästä hyvältä olla täyskovana, mutta mua jotenki kiihottaa enemmän se miten penis vaappuu ja heiluu kävellessä ja tulee mua kohti sillai suoraan eteenpäin ojossa. Ihan vaan mielenkiinnosta, onko teidän miehillä usein puolikovana vaikkette tee mitään kiihottavaa ja missä vaiheessa elämää se loppuu? En haluisi kyllä ajatella sitä vielä. Siis, että vaan naisen lähellä ollessakin alkaa kohoamaan. Toi on minust ihanaa! N25

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se ihan hyvältä tuntuu olla puolikovanakin ja vielä paremmalta jos nainen tykkää siitä ja ihailee mua. Oletan että olette nuoripari, siis että miehesikin on nuori. Tommoinen herkkyys ei välttämättä katoa kovin helposti vielä neliviitosenakaan. Nauttikaa, olet selkeästi kundikaverisi mielestä viehättävä.

Vierailija
2/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo penis suoraan ojentuneena on ihana ja ihanaa on sekin miten helposti saan sen täyteen komeuteensa nousemaan pystyyn. Meillä ollaan vielä alkuvaiheessa suhteessa ja tuntuu, ettei muuta tehdäkään kuin seksiä. Nauttikaa tosiaan toisistanne!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole vielä loppunut puolikovuus. Enemmän on puolikovana kuin kovana.

m63

Vierailija
4/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ai ai, puolijäykkä on upea näky, kunhan on keskivertoa vähän isompi, se kun alkaa täyttämään suuta, oi oi!

Vierailija
5/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehellä joskus puolikova kun tulee suihkusta saunaan, yleensä silloin illalla on seksiä tiedossa.  Ikää 63v

Vierailija
6/7 |
23.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itsellä iso lepomitta normaali lämmössä, eli yli 15cm ja jo vähänkin turpoo niin roikkuu jo 17cm mitassa ja heilahtelee raskaasti.  Mutta kun on puolikovana niin on sellaisessa puolikaaressa kuten mustilla miehillä ja koko ja pituutta samoin kuin hk-n sinisellä, eli kaluni pisimmillään häpyluusta mitaten 21cm. Siten heiluu jo raskaasti puolelta toiselle. Vaimon lemmikki puoliseisokissa. Usein silittelee ja hyväilee nukkumaaan menessä puoliseisokkiin, vaikkei olisikaan seksiä. Vaimoni rakastanut aina kulliani ja isoja kassejani. Kokeillut "täyttöastetta" ja tyhjännyt tarvittaessa. Jäi siksikin ainoaksi naisekseni, kun muutenkin sydän on puhdasta kultaa. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
25.02.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jotenkin se on vaan piirtynyt verkkokalvoille miten nuoruuden rakkauteni saapui suihkusta keittiöön härnäämään ja pusuttelemaan mua puolijäykkänä ja sit pian siin oltiinkin jo täydessä pystyssä. Tulee mua kohti sillain penis aivan täysin suoraan eteenpäin ojentuneena kävellen kylpytakki auki vaan muina miehinä. Toi on oikeasti niin maskuliinista ja kiihottavaa naisen näkökulmastani. Ajattelin miten herkkä mies on kun tollai alkaa seisottelemaan pelkkä paikkojen kuivaaminen pyyhkeeseen ja miten se kasvaa kokoa siinä löysän ja puolistondiksen välillä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi kaksi