Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Onko helokkiöljykapselit lisänneet finnejä?
19.01.2007 |
Otin itselleni käyttöön Efamol -helokkiöljykapselit, koska ihoni on näin talvisaikaan aika kuiva. Se on ollut sitä aina, paitsi raskausaikoina. Toivon, ettei tarvitsisi nyt sitten rasvailla niin paljon. Olen syönyt niitä nyt reilun viikon ja huomasin, että nyt on alkanut tulla finnejä kasvoihin, rintoihin ja selkään. Ihoni on kyllä finneihin taipuvainen. Onko tämä siis mahdollista, että helokki lisää finnejä ja nyt tarvii sitten lopettaa nuo helokit tai hankkia finneihinkin jotakin? Neuvoja!!!!
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
että ne finnit johtuu ihan varsinaisesti siitä helokkiöljystä...
Veikkaisin että sulla puskee nyt ensin kaikki epäpuhtaudet läpi ja sitten se siitä tasoittuu. Älä ihan viikon erästä vielä luovuta :)
Mulla ei ole tullut helokkiöljystä finnejä, mutta iho on nyt kuukauden käytön jälkeen huomattavasti pehmeämpi ja ei kuivu niin helposti. Myös hiuksiin tavara vaikuttaa positiivisesti.