Olen parantanut ryhtiäni ja yhtäkkiä naiset tsekkaavat minut paljon useammin
Kylläpä ryhdillä on suuri merkitys. Tekeeköhän se jotenkin itsevarmemman vaikutelman? Oma päivittäinen tunneilmastoni ei kylläkään ole sen itsevarmempi kuin huonoryhtisenä.
Olisinpa tajunnut tämän aiemmin, nyt on ulkonäkö jo vähän rapistunut. Siitä huolimatta naisten kiinnostus vaikuttaa olevan suurempaa kuin koskaan aiemmin. Olisin ollut hillitön p1llumagneetti tällä ryhdillä 20-30 -vuotiaana.
M43
Kommentit (6)
Ei kukaan sinua tsekkaile. Oletat normaalin katselun olevat tsekkailua kun olet parantanut jotain itsessäsi.
Ryhti antaa terveen ja kuten sanoit, itsevarman vaikutelman. Kuka tahansa on viehättävämpi hyväryhtisenä.
Vierailija kirjoitti:
Erotut hukkapätkänä edes vähän.
Oletko ottanut elämäntavaksesi muiden mitätöimisen?
Onko sinulla jotain pahasti pielessä?
Mä joskus kirjoittelin tinderissä hyvältä vaikuttavan miehen kanssa ja tavatessa oli aikamoinen turn-off, kun miehellä olikin tosi huono ryhti. Mies oli urheilullinen, eikä kuvat paljastaneet huonoryhtisyyttä. Ryhti on tosiaan aika merkittävä tekijä kokonaisuudessa. Huono ryhti liitetään vetelyyteen ja vätystelyyn.
Kaikki kokemukset vievät eteenpäin. Mitä sitten jos ulkokuori rapistuu, kaikki vanhenemme.