Elon Muskilla ja Putinilla on nyt hallussaan iso määrä todisteita mm. Bidenia ja Clintonin vastaan
Ne jotka eivät tiedä miksi Musk osti Twitterin: no siksi koska Trump pyysi. Musk työskentelee nykyään valkohatuille. Erikoistutkija John Durham tulee vapauttamaan helvetin ihan lähitulevaisuudessa. We have it all. 😉
Kommentit (5)
Kuka uskoo yhtään mitään mitä Putin sanoo? Miehen suusta ei tule mitään muita kuin valheita.
Voi olla todisteita vaikka miten, mutta kaikki ovat klooneja ja todisteet ovat pelkkää tapettipaperia.
Ihan oikeesti, vieläkö te uskotte noihin?
Demokraatit häviävät midterm vaalit syksyllä ja sen jälkeen ei enää tutkitakaan jan. kuudetta josta ei tule mitään muutenkaan vaan Hunter Bidenia ja muita demokraatteja.
Trump tuskin tulee Twitteriin takaisin koska sillä on se oma saitti nykyään. Trumphan sanoi, että Twitter on "boring" ja Musk taas kuittaili Trumpille truth socialin nimestä ja kuinka Trump on siellä alunperinkin koska hänen sanavapauttaan rajoitetiin. Varmaan muuten tulevat toimeen.
https://nypost.com/2022/04/26/elon-musk-says-suspending-ny-post-from-tw…
Autsista, kuulen vaimeaa sössötystä kaupunkien yllä ... mutq mutq