Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Fresh&easy-kissanhiekka; kestääkö muka 1kk käytössä??

Vierailija
02.10.2006 |

Ohjeessa on, että kakat poistetaan tarvittaessa ja koko hiekka noin 1kk välein. Mä en ole kertaakaan pystynyt pitään sitä viikkoakaan. Pissa on massana sielä pohjalla ja kissa ei suostu meneen sinne, mankuu ja kiertelee. Teenkö jotain väärin? Kissa tuskin on normaalia pahempi p..koja/k.sija ;)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
02.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on toiminut, vaihto n. 3 viikon välein, mutta meidän kissa onkin melko sopeutuvainen ja havaintojen mukaan asioi n. 3-4 kertaa päivässä. Mutta toiset kissat on hienohelmoja, eikä kelpaa kuin joku tietty merkki.

Vierailija
2/2 |
02.10.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis vaikka kerran päivässä, kun poistaa kakat niin sekoittelee ne pissat sinne hiekan joukkoon (ei jää sinne pohjalle pissat lillumaan). Ja tosiaan tarpeeksi hiekkaa laatikon kokoon nähden.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi seitsemän