Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kerro ensirakkaudestasi! <3

Vierailija
04.02.2022 |

Minun oli ihana Santtu. Olin 3lk. ja näin hänet aina silloin tällöin, hän oli eri koulussa. Uskomatonta, että hänkin ihastui minuun. Ihastus, molemmin puolinen, säilyi aikuisuuteen asti. Välillä päädyimme yhteen, mutta emme osanneet olla yhdessä, vaikka olimme toisissamme kiinni silti. Seurustelimme muiden kanssa. Hän oli silti aina se jota ajattelin.

Tuli mieleen tuosta toisesta ketjusta,kun joku sanoi että ensirakkaus on se joku vakavampi seurustelukumppani jonka kanssa on seksiä. Minusta ensirakkaus on järisyttävä eikä siihen liity seksi välttämättä mitenkään, ja se voi tulla missä iässä vain. Sen vain tietää!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
04.02.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

❤️Kalle❤️ Joitain pikkuihastuksia oli ollut aiemminkin, mutta 13 vuotiaana kolahti ensimmäistä kertaa oikein kunnolla. Näin kyseisen henkilön ensimmäistä kertaa illalla paikallisen nuorison kokoontuessa kylillä. Myöhemmin seurusteltiinkin jonkun aikaa, mutta olin hänelle liian nuori ja kiltti perhetyttö.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme viisi seitsemän