Voi apua Tuksun (Seiskan) kannatusvideo faces...
Kommentit (5)
En tiiä miten näkee, jos ei ole facebookissa, mutta sieltä löytyy Seiskan sivulta.
ihan järkkyttävää, miten ihminen voi vajota noin alas. Pitääkö se itteään oikeesti seksikkäänä?
Eniten Tuksu säälittää mua. Mä luulen, että sen psyyke kestää vain elämällä luomassaan fantasiamaailmassa. Henkilöä, joka ei ole täydessä ymmärryksessä hyväksikäytetään tekemällä ja levittämällä näitä videoita.
Musta tää on vaan surullista. Näkeehän siitä, ettei se ihan kunnossa ole. Elämä, omakuva ja kaikki ihan sekaisin. Mun mielestä median pitäisi jättää se rauhaan ja johannan kannattais poistua julkisuudesta. Sitten joku, joka siitä oikeasti välittää, voisi auttaa sitä hakeutumaan hoitoon ja saamaan oikeanlaisen lääkityksen.
En kiellä, etteikö välillä tule itsekin naurettua joillekin sen jutuille tai niille sammakoille mitä se suustaan päästää, mutta ihan oikeasti! Ei se ihminen ole terve.
Yksi Tukiainen on jo lähtenyt parempaan paikkaan sekoilujensa takia.... Kunpa nyt saatais pelastettua edes tämä yksi. Vaikka Johanna tekee ärsyttäviäkin asioita, niin en mä sille kuolemaa toivo. Ja siihen toi homma pian johtaa.
Linkki thx