Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Alapää sektion jälkeen

Vierailija
15.02.2015 |

Muuttuiko alapääsi sektion jälkeen mitenkään?
Mulla oli ennen hieman ongelmana jo se että sisemmät häpyhuulet olivat aika suuret (harkitsin joskus jopa leikkauttavani ne) Sektion jälkeen ne kuitenkin kutistuivat kolme kertaa pienemmiksi! Tietysti tämä on hyvä juttu mutta mietityttää miten tuo voi olla mahdollista :D

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä se alapäähän vaikuttaa, vattaan tehdään viilto. 

Vierailija
2/4 |
15.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aivot ovat ainakin vatsan turpoamisesta pahasti vaurioituneet.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Raskausaikana jotenkin alapää turposi, tuli suonikojuja ja häpyhuulten muuttuivat punakammiksi. Eli joo, alapää on eri näköinen. Pahinta kuitenkin on, että vaikka sentistä on jo 5 kk ja vaikka kaikki meni hyvin, en tunne alavatsalla ja alapäässä mitään. Olen käynyt asiasta lääkärissä, mutta leikkaussalien tunnottomuus on kuulemma aika tavallista ja saattaa pikkuhiljaa parantua. Mä en siis tunne mitään alavatsalla tai häpykummussa.

Vierailija
4/4 |
15.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla on neljä sektiota. En myöskääm tunne. Lääkärin mukaan tunto ei palaa välttämättä koskaan. Hermoja vaurioitunut leikkauksessa. Mut ei se mua mitenkää haittaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi seitsemän