Moderointi ei tätä palstaa pilaa vaan hullu jankuttaja
tai hullut jankuttajat: pipsa, iida, tomi "875", jenni vartiainen, mitä niitä nyt onkaan. Kaikesta voi toki KESKUSTELLA, mutta jostain yhdestä ihmisestä tai asiasta jatkuva jankuttaminen ja selvä yksinpuhelu on jo hoitoa vaativaa. Ja anteeks vaan, minä en ole niin jalo ihminen, että kiinnostaa olla samalla hiekkalaatikolla tällaisten "postittajien" kanssa. Vaikka se ehkä liittyykin heidän problematiikkaansa ja mahdollisesti joku sitten jättää jonkun IRL puhelinhäiriköinnin väliin.
Kommentit (5)
Onhan se näinkin, että tämä on harmittomin väylä purkaa se energia ja patoutumat.
Miten niin Jenni vartiaisesta jankutetaan? Eihän täällä mitään viestejä hänestä ole näkynyt.
Palstan ovat pilanneet alaikäiset, mielisairaat ja vajaaälyiset. Jutut ovat typeriä, lapsellisia tai fanaattisia. Ei jaksa.
[quote author="Vierailija" time="12.02.2015 klo 20:02"]Palstan ovat pilanneet alaikäiset, mielisairaat ja vajaaälyiset. Jutut ovat typeriä, lapsellisia tai fanaattisia. Ei jaksa.
[/quote]
Ja mielisairaat vajaaälyiset miehet. Nimenomaan se fanaattinen jankutus on jotain infernaalista.
Vituttaa myös, kun ketjut menee aina, ihan aina viimeistään kolmannella sivulla semmoiseksi eipäs-juupas jankutukseksi. Pari "aikuista" ihmistä haluaa jotenkin näpäyttää toisiaan teinimäisellä argumentoinnilla. Todella rasittavaa lukea ja yrittää ohittaa näitä aiheeseen liittymättömiä lainaus x 20 -viestejä. Eikö ne ihmiset ihan oikeasti tajua, että heidän arvostuksensa ei todellakaan nouse muidenkirjoitttajien silmissä sellaisella lapsellisella "minähän olen oikeassa" -jankkauksella.