Oranssit topparukkaset ja hattu?
Mistä löytäisin oranssit topparukkaset? Ja mielellään myös jonkun vähän paksumman hatun? Ja oikeastaan myös kaulaliinakin olisi haussa. Nämä tulisivat siis pojalle, ei siis mitään kukkakuvioita. =)
Kommentit (5)
en kyllä tiedä minkäikäiselle lapselle tulossa,mutta:
http://www.masicompany.com/fredrikson/
Sitä Nalle hattua siinä lukee olevan oranssina,samoin Ransua!!
Itse olen sieltä tiedustellut jälleenmyyjiä sähköpostilla ja kerran pyysin Cittaria tilaamaan ja tilasivat :)
ja mistäköhän noita löytyy? Tosi hauska ;)
Itse ostin sen viime vuonna lastenvaateliikkeestä. Jos en väärin muista niin hinta oli 29 euroa (vai oliko 39e, ei kai voi niin paljoa olla...).
On ollut tosi hyvä hattu! Ja ihanan näköinen, varsinkin kun tuoretta lunta sataa päälle ja lapsi juoksee korvat heiluen ;)
talvihanskojakin,merkki Ciraf ja hinta jotain 3.90e (alle 4e kuitenkin). Eivät kylläkään varmaan laadulla huimaa :) mutta jos tulee hienosteluun/kauppareissuille tmv :) ihan toppaa ne kuitenkin oli,vähän ohuenlaista kylläkin :)
..jesper&juniorit ja kotimyyjät ainakin myy. Hinta jotain 5-6e:n välillä joten ei päätä huimaa. Minusta ainakin nätti oranssin sävy, hattua ei samaan sarjaan harmi kuulu :/