Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Av-mammat, oletteko tyytyväisiä omaan ulkonäköönne?

Vierailija
26.10.2014 |

Minä en. Olen ällöttävän tavallisen näköinen. 160cm ja 55kg. Eli en laiha mutten lihavakaan. Ulkonäöltäni en ole ruma, mutta en mikään kaunotarkaan. Näytän suomalaiselta, maantienvärinen tukka (nyt tosin värjätty) ja siniset silmät. Voi tylsyys. Ihmettelen miten miehenikään jaksaa katsella minua..

Onko kenelläkään muulla alemmuuskompleksia omasta ulkonäöstä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
26.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuntuu, että oma tyyli on hukassa. En ole enää teini, mutta kuitenkkin alle 30.

Vierailija
2/3 |
26.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen minäkin melko tylsän näköinen, 170 cm, 64 kg. Leveä selkä, lyhyet jalat, paksut reidet, vaaleanruskea tukka ja ruskeat silmät. Siitä huolimatta perään vislataan ja drinkkejä tarjotaan. Mieheni väittää, että itsetunto tekee naisesta seksikkään ja se ilmeisesti pitää paikkansa. Kuljen pää pystyssä, rinta rottingilla ja sen, mikä ulkonäössäni uupuu, korvaan naurulla, hymyllä, suoruudella ja rennolla asenteella. En häpeä kroppaani vaan yritän korostaa niitä hyviä asioita kehossani. Enkä yritä piilotella liian meikin tai pidennysten takana, vaan olen rehellisesti itseni näköinen.

Joten ap, ole rohkeasti oma itsesi ja ylpeä itsestäsi, Itsevarma ja iloinen nainen saa huomiota ja on kiinnostava, vaikkei mikään missi olisikaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
26.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen tyytyväinen. Kannattaa miettiä oma tyyli uudelleen. Hiukset, meikki, silmälasit (jos on), vaatteet, kengät. Mitä haluaa vaatetuksellaan ym muille kertoa..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän neljä