*REPS* Jossu ja tukiaismekkonsa:
Kommentit (23)
harmi vaan, että sopivat koot oli jo loppuunmyyty ja jäljellä oli enää liian pieniä ;D
Miten tommosia ihmisiä voi olla olemassa?
En usko hetkeäkään noiden asujen aitouteen, menevät samaan sarjaan Jossun tissien kanssa. (suom. feikit). Noissa kuvissa oli jotain karmaisevan säälittävää, kolmekymppinen elähtänyt nainen keikistelee pikkutyttörekvisiitan keskellä tissit paljaana.
Ei kukaan normaali ihminen levittele itsestään tuommoisia kuvia ja juttuja.
Aikuinen nainen elää rohkeasti omaa fantasiaansa ja vähät välittää enemmistön ylenkatseesta. Propsit!
Ja kuka uskoo? Taitaa olla ihan GABBANAa?
Kyllä vaaan ihmetyttää Kanervan naismaku. Roolileikit on roolileikkejä, mutta onkohan tässä siitä kyse? Vai rautaisesta bisnesideasta tyyliin Marilyn Manson tai Madonna?
pitää. Jossain ulkomailla ja varsinkin jenkkilässä menis varmaan ihan naapurintyttönä. :D Tai siis tuollainen poseeraaminen ei ole mitenkään erityistä. Ihan samannäköinenhän on joku pamela andersson.
Muuten vaan valittaa masennusta, lihomista (masennuslääkkeet) ja itsemurhayritystään juorulehdille. En usko, että Tukiainen on kovin onnellinen roolissaan; siis siinä asemassa, joka hänellä nyt on kansan silmissä ja lehdistössä.
Hän vaikuttaa Bling Blingiä rakastavalta tavis-tytöltä, jolta on karannut käsistä tuo tyyli ja kaikki hänen naiseuteen ja seksikkyyteen yhdistämät tekijät.
Tiedättehän, parikymppisenä sitä sai miesten huomiota tanssimalla tiukassa vaaleanpunaisessa topissa eroottisesti jossain baarin pöydällä...Ja sitä samaa huomiota sitten haki lisää niillä keinoin, joita osasi, ja mittasuhteet paisuivat. Tuli Dollsit ja koko kansan röyhelöprinsessa. Ja lopulta Kanerva-sotku.
Luulen, että Tukiainen ei enää tiedä, kuinka hillitä imagoaan tai muuttaa rooliaan, vaikka kuinka haluaisi. Sama juttu kun yläasteella. Ihmiset leimataan "nörttäreiksi", "koviksiksi" jne. Ja sitten he vaan jatkavat roolissaan, kun eivät muuta osaa.
Mun käy sääliksi tuota naista.
Paitsi oikeasti ei naurata vaan tulee jotenkin surullinen olo.
WTF???
Miksi haluaa väkisin julkisuutta? Hymy ja Seiska nyt sitten luotsaa.
Glamour on kaukana... Halpa pornotähti tulee mieleen.
tuossa auto-otoksessa. Voi kääkk!
laittaa paita päälle siinä yhdessä kuvassa :)
paljettimekko oli tosiaan vähän nafti.
tosi noloa, kun oikeesti paheksun tollasta, mutta elämä on niin tylsää, etä pakko käydä repeilemässä just tällaisille jutuille.
"kuuluisat siskokset johanna ja julia".
kuuluisat..?
naisen alkaa pikaiselle laihdutuskuurille, on meinaan melkoisen tanakka tyttö, varsinkin jos aikoo tuollaista itsensä esittelyä harrastaa jatkossakin, ei näytä hyvältä tuo lihavuus vaikka kuinka solariumia läskeille ottaa..
Tai ylikin niiden? Sehän just korostaa silmäuurteita. Ei tollaset sovi kuin ihan sileäihoisille, hyvin nuorille tytöille.
Näyttää ihan mielipuolelta, kun vetää kiiltävää hohtomeikkiä ympäri naamaa.
Oli kuulemma paljon pahemman näköinen livenä kuin kuvissa.
Sama mitä puhutaan kunhan puhutaan...
Mutta että osaa olla halvan näköinen tuollainen vaaleanpunainen huulipuna (yli)ruskettuneella pohjalla. Kike is back!