Ihan selkeä raskausmaha, onnea vaan!
http://static.iltalehti.fi/viihde/kimi_3minttu0508in_vi.jpg
Ja vatsan mallista päätellen, on tyttö tulossa :)
Kommentit (8)
Siis ihan vakavissanne väitätte, että tuollainen maha on peitettävä? Mikä helvetti tätä palstaa vaivaa.
Mä nostan kyllä peukkuja, jos ei oo raskaana ja uskaltaa olla oma itsensä biksut päällä! Hyvä Minttu! :)
Palstan yksimielinen mielipidehän on, että bikineissä ilman peittävää pyyhettä tai muuta rättiä saa esiintyä vain, jos maha on sisään päin kuopalla ja kylkiluut näkyy.
OT, mutta ei kai kukaan enää oikeasti luule, että raskausvatsan muodosta voisi jotenkin päätellä vauvan sukupuolen???
Jos toi ei oo raskausmaha, niin Minttua voitaneen luonnehtia laihaläskiksi.
Miksi toi naama on noin kalpea? Eikä muuten ole raskausmaha. Mulla on loman jäljiltä samanlainen maha, kun on hyvä ruoka, viini ja siideri maistunut. Mutta syksyllä taas tsempataan. Ehkä Minttu tykkää nauttia elämästä.
No kyllä mäkin katoin, etä jotain varmaan tapahtuu vatsan seudulla. Aika avoimesti Minttu patsastelee pömppiksen kanssa, joten jos ois pelkästä syömisestä niin väitän, että verhoaisi itsensä jollain sarongilla. Kyse kuitenkin aika ulkonäkökeskeisestä maailmasta.