Muistaako kukaan prinsessat73 huutonetistä?
Vieläkö valekauppaa samoja ylihintaisia rättejä? Muistan kun epäiltiin täällä jopa rahanpesusta ym. Oli hauska tapaus! :D
Kommentit (14)
Juu... Hänestähän oli täällä pitkät ketjut... Sittemmin kauppasi nimellä Lukkofani ja nyt nimellä Moonlight2.
Käsittääkseni edelleen samankaltaisia myyntipuuhia, eli hyvin epäselvästi ilmoitettu, mitä paketteihin kuuluu missäkin vaiheessa. Ainakin vielä vähän aikaa sitten huutajana oli sama Nikki, joka aiemmin todettiin (täällä) vaki-korottajaksi, jonka voittohuutojen jälkeen vaatteet usein palautui myyntiin.
Se Moonlight82 vai? Muistan. Ei sen ilmoituksia voi unohtaa. Huonompaa suomenkieltä en ole nähnyt edes Afrikan sarvesta tulleilla insinööreillä.
Ja se matto....=D
Hallairja ostanut prinsessalta monta kertaa saman tuotteen. Löytyy palautteista. Prinsessan nykyinen nikki on moonlight2.
:D
Entä nimimerkki Sanje? kerran "sattumalta" ostin häneltä "Meksikosta" ostetun hameen joka oli ilmeisesti käytetty UFF:lta löydetty hame. Paikka ainakin täsmäsi UFF:n osoitteeseen ja kauppa käy, vaan eivätpä näytä ostajat tietävän etteivät vaatteet taida olla "omia ja ystävien vaatteita" oikeasti.
Ostin kerran (vuosia sitten?) Sanjelta "kerran käytetyt, uudenveroiset" leggarit, jotka olivatkin haaruksista aivan karsean nukkaiset. Laitoin neutraalin tai negan palautteen ja sain samanlaisen takaisin selityksellä "Leggareihin tulee AINA pientä nukkaa jo ensimmäisessä pesussa" tms. Roskiin meni.
Juu... Hänestähän oli täällä pitkät ketjut... Sittemmin kauppasi nimellä Lukkofani ja nyt nimellä Moonlight2.