Kummallisimmat suhdekiemurat
Minkälaisia tiedätte? Minä tiedän pariskunnan, jotka olivat naimisissa kauan ja saivat useita lapsia. Yksi lapsista oli kuitenkin aviomiehen parhaan kaverin. Mies sai tietää tästä vuosia myöhemmin ja tuli ero. Mies meni uuteen suhteeseen naisen kanssa jolla oli kaksi lasta ennestään + tekivät yhden yhteisen. Se suhde päättyi ennenkuin yhteinen lapsi oli edes vuotta ja mies palasi exänsä kanssa takaisin ja menivät jopa naimisiin uudelleen. Mies hyväksyy täysin ystävänsä lapsen osana perhettään ja tapaa säännöllisesti myös sitä vauvaansa. Ja kaikki aikuiset ovat hyvissä väleissä. Istuvat jopa iltaa silloin tällöin yhdessä. Ja tämä on kummallisin suhdekiemura mitä minä tiedän.
Kommentit (5)
Noooo oho, kukin tyylillään. Itse en pystyisi olemaan sanotaanko noin avarakatseinen...
Nainen jolla oli kaksi lasta suomalaisen kanssa, mies muutti toiselle puolen Suomea ja nainen teki seksimatkoja etelään. Lapset matkustivat yksin junalla alle 10 vuotiaina toiselle puolen Suomea isäänsä katsomaan. Myöhemmin nainen tapasi Suomessa arabimamumiehen jonka kanssa hommasi vielä kaksi uutta lasta ja vanhin suomalaislapsista muutti alaikäisenä pois kotoa.
Yhdellä naisella oli paljon seksikumppaneita jo teini-ikäisenä raksamiehiä yms. sitten parikymppisenä hän löysi ulkomaalaisen kumppanin jonka kumminkin täytyi mennä naimisiin oman maalaisen naisen kanssa jolloin mies jätti naisen. Asuivat samassa talossa ja nainen jäi samaan taloon asumaan, eri asuntoon. Sen jälkeen nainen etsi tiheästi vaihtuvaa seksiseuraa baareista ja tapasi uuden miehen jonka kanssa on asuvinaan yhdessä, vaikka miehellä on oma kotinsa. Nainen petti miestä useammankin eri miehen kanssa kuten mies petti tätä naista myös, mutta silti leikkivät asuvansa yhdessä samassa talossa jossa asuu myös naisen ex.
Yksi teinityttö seurusteli alaikäisenä itseään 10 vuotta vanhemman aikuisen mamumiehen kanssa ja kummatkin pettivät vaikka tyttö esitti niiin uskollista kotivaimoketta. Tytöllä jäi runsaasti aikaa viettää miehen/miesten kanssa koska hän asui isoäidillään. Jatkoivat tätä "suhdettaan" monta vuotta ja tyttö kävi aina lyömässä ja huutamassa jos näki muita naisia miehensä kimpussa kaupungilla. Tyttö muuttui vainoharhaiseksi ja luuli että kaikki naiset ovat kiinnostuneita juuri hänen poikaystävästään, nekin jotka eivät olleet, tätä jatkui monta vuotta. Miehen kaverit kiinnostuivat tytöstä ja hänellä oli suhdekiemuroita myös poikaystävänsä kaverien kanssa. Suhde päättyi kun tyttö muutti (sanotaan vaikka Viroon) ja löysi uuden.
Kaksi edellistä tyttökaveria heilastelivat mun ja yhden toisen miehen kanssa vuoron perään vaihdellen. Seuraava tyttökaveri taas oli jälkeenpäin bisuhteessa toisen näistä kanssa. Välissä kävin deitillä vaimon siskon kanssa.