Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kokemuksia Korson Sun-kirpputorista?

Vierailija
29.06.2014 |

Nyt kun Villa Lyhty lopetti toimintansa pitäisi löytää korvaava tilalle. Mitä te muut olette käyttäneet? Onko kenelläkään kokemuksia Sun kirpputorista? Myyjänä tai ostajana? Olisi myytävää ja paikka pitäisi löytää. Meneekö tavara kaupaksi? Entä ostajan näkökulmasta?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
29.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hieno paikka on. Jos nyt kirppiksestä voi niin sanoa. Tavaraa en oo myynyt mutta ostan säännöllisesti, kunnon kamaakin löytyy aina kun käyn. Valoisa, siisti paikka ja kerrankin paikka missä mahtuu kävelemään käytävillä.

Vierailija
2/4 |
29.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen myynyt, ihan ok. Paljon kävijöitä ja pöytävuokra ihan siedettävä. Ensivaraaja saa alennuksia ;)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
29.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No en mä vaan saanut mitään neitsytalennusta. Olisko mun pitänyt älytä kysyä sitä? Tajusivat kyllä että oon ekaa kertaa kun kyselin tyhmiä.

Vierailija
4/4 |
30.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pakko hehkuttaa! Mä tein tänään siellä niin mahtavia löytöjä ettei tosikaan! Kolmelle lapselle kaikki vaatteet ensi kesään asti ja muutama lelu sekä kirjoja ja leffoja. Ihanaa! Nyt jää rahaa kesälomaankin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme yhdeksän