Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

eikö kukaan puutu.

Vierailija
03.04.2014 |

MIKSIKÖHÄN JENNI ON OTTANUT TUULIKIN HAMPAISIISA,EI MUUTA OSAA KUIN HAUKKUA JA MOLLATA KOKO AJAN.ITSEÄÄN TÄYNNÄ ,ON OLEVINAAN PAREMPI ,KUIN MUUT.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
03.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuka Jenni ja Tuulikki? Opettele tekemään selkeämpi otsikko.

Vierailija
2/4 |
03.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Etkös juuri puuttunut. Itse on paha lähteä täältä barrikadeille, kun ei ole mitään haisua kenestä on kysymys. Muuten kyllä, totta kai.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
03.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se pelaa.. ;) Vaikka mainoksessa sanoo ettei tullut pelaamaan ja ajattelisi ettei siellä pelissä pelattaisi.. :)

 

Mutta se puhuu mummosta pahaa koska tietää että Tuulikki on pirtsakka mummeli joka on taitava ja osaava. Sellaista lapsellista kiukuttelua "en koskaan sano sitä ihmistä  mummokseni" tms. Melko kurja asenne. Ehkä kokee Tuulikin vahvimmaksi vastustajakseen koska Tuulikki on niin erilainen kuin muut kilpailijat.

Vierailija
4/4 |
03.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onhan se parempi. miksi sitä ei saa sanoa

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi yhdeksän