Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

"Mitä tuli tehtyä", Omakohtaisia kokemuksia.

Vierailija
22.03.2014 |

Hypnoosi on jees ja uskon kyllä oikeaa hypnoosiin. Mutta tuo yksi ohjelma on kyllä hypnoosin irvikuva. Minulla on kuvauksista henkilökohtainen kokemus enkä todellakaan aio katsoa yhtään jaksoa enempää.

 

En viitsi kertoa enempää, etten joudu vaikeuksiin, mutta toki löytyy ihmisiä, jotka tekevät juuri sen mitä pyydetään, eikä koskaan "muista mitään". 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
19.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis, meneekö noi hypnotisoituvat samantien hypnoosiin kun toi mies tulee, laittaa sormen niiden otsaan ja sanoo nuku?!??!?! Siis nyt  tulevassa jaksossa, ne seuras sen hypnotisoijan ja lorenzin kanssa naista metrossa, istuivat sen mieleen. Hypnotyyppi pisti sormen naisen otsalle ja sano "nuku"?????

 

siis häh, oliko se kuitenkin jotenkin esihypnotisoitu vai vaipuiko tuossa samantien hypnoosiin mukamas?!? Ihan oikeesti kertokaa.?! 

Vierailija
2/4 |
19.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Öh siis istuivat viereen

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
19.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

eikö kukaan tiedä/ihmettele samaa?!?

Vierailija
4/4 |
19.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuka sitä paskaa katsoo?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi yksi