Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Bilemekko haussa

Vierailija
07.03.2014 |

Auttakaa löytämään sopivan tyylinen mekko.

 

Olen 40v 166cm 69kg nainen.

 

Mulla on paksut sääret ja koska olen lyhyt, ei sovi mitkään liian pitkät. Kuitenkin juhlat on sen luonteiset että ihan hutsuhamosessakaan en kehtaa mennä.

 

Olen vaalea ja mulla on lyhyt kaula ja pyöreät kasvot, kaula-aukon on oltava näin ollen avoin tai v-mallinen.

 

Irtoaiskohan näillä tiedoilla apuja?

Kommentit (7)

Vierailija
2/7 |
07.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mene hyvään kauppaan jossa hyvä myyjä. Minä osaan neuvoa sellaisen vain kotikunnastani.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
4/7 |
07.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sepäs se, pitänee lisätä että nuorin on alle 1v. En valitettavasti pääse kovin usein shoppailemaan, tekisin mielelläni täsmäiskun.

 

4:n ehdotuksista vain tuo alin oli toimiva. 2:n mekko hieman liian lyhyt. Polvet saa näkyä, mutta pepun poskien pilkistäminen ei sovi tilaisuuden luonteeseen.

 

Käytän työpaikalla pääasiassa Mangon ja Mexxin vaatteita.

 

ap

Vierailija
5/7 |
07.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tilaa Mangon sivuilta, jos kyseinen merkki istuu sulle. Tosi vaikeaa ehdottaa mitään, näkemättä kokonaisuutta..

 

myyjä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
07.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katselehan Halensin valikoima! Siellä on alessa nyt tosi kivoja mekkoja, just eilen tilasin pari itselleni. Ja ei kukkarokaan kevene liikaa :) Mä ihan yllätyin, kun luulin että siellä on vaan jotain mummovaatteita.

http://www.halens.fi/loytoja-naiset-mekot-5606

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme kahdeksan