Onko Ylex-Aino raskaana?
Tietääkö kukaan?!? Harmi kun lähtee ylex:ltä.. :(
Kommentit (5)
no kyl on, eilen pidettiin baby-shwowerit, onnea Ainolle, tosin, ikävää, et koko iltapäiväjengi hajoaa, mutta toivottavasti parempaa on luvassa <3 Mäkkäri & Viki <3
Mitä ihmettä..! Mä mietin asiaa toissapäivänä pelkästään sen perusteella mitä kuulin Ainon äänestä. Ja hän reagoi jotenkin hassusti pienestä lapsesta kertoneeseen viestiin joka tuli studioon, lähti samantien irti kaikista henkseleistään ja ääni muuttui lässyttäväksi eikä hän päässyt millään yli tuosta viestistä. Tiesin samantien, että noniin..siinä on varmasti yksi tikittävä aikapommi taas. Ja muiden juontajien ymmärtäväiset jutustelut siihen perään vain vahvistivat aavistustani.
tämä on kyllä outo juttu. minusta ainolla ei ole edes oma napanuora katkennut vielä. äiti pesee pyykit ja puhuu vanhempiensa paikasta kotinaan. äiti on varmasti ollut pitämässä kädestä kiinni kun lasta on saatettu alulle.
Mitä? Mihin se lähtee?
Tota raskautta mietin jo n.kuukausi sitten, kun näin jonkun kaverinsa kommentoivan henk.kohtaiseen juttuun jotain sellaiseen viittaavaa.