vauvalehden kansikuva marraskuu 2013
Aivan ihana vauvan kuva, tosi sairasmielisiä ne jotka noin rumasti puhuivat kuvasta. Kuva on hyvin onnistunut ja sopiva lehden kanteen tosi suloinen vauva siinä kuvassa. Ajattelemattomia ihmisiä jotka kirjoittivat rumasti siitä, ja aiheuttivat mielipahaa lapsen vanhemmille ja muille läheisille aivan ilman mitään syytä. HÄVETKÄÄ JOS OSAATTE.
Kommentit (5)
Pitipä nyt oikein kaivaa kyseinen lehti esille ja tarkistaa, millainen vauva siinä olikaan kannessa. Oikein söpö pikkuinen minun mielestäni!
Siis täh, tosi sulonen vauvahan siinä on, ihan yhtä hyvä kansikuva kuin muissakin Vauvoissa.
No kuka sitä kansikuvaa on haukkunut? Muistaakseni siinä oli vauva. Vauvat ovat tosi söpöjä kaikki, mutta kaikki ihan samannäköisiä. Vauva kuin vauva. En ymmärrä miksi kellään olisi mitään kummempaa sanottavaa vauvan kuvasta. Ei mun mielestä ole erityisen kauniita tai rumia vauvoja. On vaan vauvoja.
Siis mitä...? Onko sulla muutenkin tapana tulla aina 2 kk jälkijunassa ?
Teillä odotellaan nyt joulua?
Okei...