Teiniäideistä? Kuka lempparisi?
Minulla Sanna ja Roosa. Sanna koska vaikuttaa jalat maassa tyypiltä ja poikansa on kiltti ja suloinen lapsi. Roosa koska on nätti ja hänellä näytti olevan sievä kotikin
Kommentit (33)
Kun katsellaan noita 1. ja 2. kauden teiniäitejä, niin Sanna, Roosa ja Demi on ne joilla on järki päässä.
Ei ole lempparia. Kaikista löytyy sekä miellyttäviä että epämiellyttäviä piirteitä.
Sanna ehdottomasti! Nuorella naisella on jalat maassa, tavoitteita elämässä ja sellainen positiivinen ote asioihin. On siellä muutama muukin täällä jo mainittu asiallinen nuori äiti, ei minulla heistäkään ole mitään pahaa sanottavaa. Mutta jos suosikki pitää valita niin hän on Sanna. :) Kaikille äideille toivon kovasti kaikkea hyvää elämään!
Roosa on mukavimman oloinen ja fiksukin
Demi ja Sanna vaikuttavat fiksuilta parin jakson katsomisen perusteella.
Sanna! Vaikuttaa ihanalta ihmiseltä jaksojen perusteella. Fiksu, haluaa edetä elämässään ja on myös hyvä äiti pojalleen, kuitenkin samalla näyttäisi olevan pilkettä silmäkulmassa ja näyttäisi nauttivan elämästään. Tykkään ja kovasti :)
Sanna ehdottamasti.On positiivinen.Murteesta plussaa.
Sanna ehdottamasti.On positiivinen.Murteesta plussaa.
Roosa ja Sanna. Roosa on vielä aika teinimäinen, mutta vaikuttaa fiksulta ja herttaiselta naiselta. Ja sen isä on <3
Roosa, Sanna ja Demi.
Ihme, kun kukaan ei ole vastannut että Sarita...
Roosa, Sanna ja Demi.
Ihme, kun kukaan ei ole vastannut että Sarita...
Roosa. Ihana tyttö ja hauskat jutut! Hänellä myös ainoat järkevänoloiset vanhemmat. Uskon että lapsi saa hyvän kasvuympäristön. Toivottavasti vielä lapsen isäkin selviäisi!
Sarita ja Sanna. Mielenkiintoisimmat.
Demi on mielestäni liian pikkuvanha ja Roosa on liian pissis.
Demi, ei ollenkaan pikkuvanha. Sanna, vastuullisen oloinen.
Mulla Demi, koska hänellä näyttää olevan tavoitteita elämässä ja kuitenkin on vähän boheemi :)