Mitä kivaa keksisin miehelle hääyönä?
Ollaan nelikymppisiä, uusiopari. Kivat alusvaatteet mulla jo onkin...
Kommentit (17)
Hääyöaiheinen lelupakkaus? Sellainen, missä on valkoiset pörrökäsiraudat, valkoinen side silmille ja muuta kivaa. Valkoista kermavaahtoa ja mansikoita?
Anna kakkosta ja tulla naamalle. Pitää varmasti.
Ihanaa kun oon itse niin vanhanaikainen, että seksi kuuluu avioliittoon: on ainakin mitä tarjota hääyönä sen isommin asiasta stressaamatta.
Samaa ehdotan: anna kakkosta ja mielummin laueta sinne kun naamalle. Sitte kun on muna vähän veltostunu ni anna kusta suuhun.
ota morsiusneidot mukaan kimppaan. Sitä hääyötä miehesi ei unohda
Anna sen vetää kännit kavereidensa kanssa ja sammua rauhassa. Olis ehkä paras häälahja morsiammelta. Herätä suihinotolla.
Miten tämä vastausten taso voi olla tällainen o.O
Älä mieti liikaa. Nauttikaa vaan toisistanne kybällä. Jos on liian "suunniteltua", niin minun mielestä menee maku. Olkaa omia itsejänne! Ei suoraittamista. Olemme ehkä aika spontaaneja, joten ehkä en ole paras neuvomaan.
Vuokraa sille huora ja jää itse dokaamaan morsiusneitojen kanssa. Olispahan ainakin erilainen hääyö.
Kolmen kimppa olisi aika ironinen yllätys. :)
Toivottavasti tiedät mistä miehesi pitää. Mene sillä:). Älä mieti moisia.
Kuse, paskanna ja oksenna sen naamalle.
Sido se eka sänkyyn.
Väännä helvetin iso paska sen rintakehälle.
Muotoile paskasta vittuun mahtuva iso dildo.
Istu dildon päälle ja kuse miehesi naamalle ja runkkaa sitä samalla.
EIkös tämän pitäisi olla sanomattakin selvää saatana!
Kolmen kimppa?