Kaikilla misseillä kunnon rinnat vaikka ovat niin
hoikkia. Ei vaan mulla ole... Just ja just saa rullattua b-kuppiin ja sekin jää tyhjäksi.
Kommentit (6)
En mäkään ole päärynä. Aikalailla samat mitat kuin misseillä, ehkä vähän alhaisempi bmi.
ap.
No nosta sitten vähän painoasi niin tissit kasvaa.
Joo, misseiksi valikoituu se harvinaisempi naisrotu, joka vastaa kauneusihannetta, pitkä, hoikka, tasapainoiset mittasuhteet omaava. Useimmat meistä ei ole tuollaisia ollenkaan, esim. minä näytän kropaltani lähinnä pikkupojalta pienten tissejeni ja olemattoman lantioni kanssa, mutta siksipä minä en ole koskaan kauneuskisoihin ilmoittautunutkaan enkä niissä pärjäisi. Samoin kuin ei kovin leveäharteiset, päärynänmalliset, lyhytjalkaiset jne.
No ehkäpä finaaliin on päässeet ne parempivartaloiset. Itte oon kans hoikka ja rinnat on silti isot, ei se niin harvinaista ole.
Yritys päällä. Vaikeaa on! Tosin ei mun paljoa tarvi nostaa noihin misseihin verrattuna. Tuskin kilo tai pari suuria muutoksia tekee.
Tasan ei käy onnen lahjat! Tai jotain.
ap.
No harvemmin missit ovat päärynävartaloisia. Siksi tissit hoikillakin.