Miehellä Vuitton -laukkuja, mitä mieltä?
Ainakin kaksi eri kokoista, en tiedä onko muita. Aitoja mutta muuten hän ei tunnu rikkaalta.
Kommentit (15)
Odotatko jo vastausta: homo, innolla.
Vuittoneita on mm. matkalaukuissa.
Tiedän että minun exällä on kaksi LV-laukkua.
Hän otti ne takaisin kun erottiin, osti ne muinoin minulle lahjaksi. Olisin luullut että myy ne pois ja pitää rahat.
Tapailetko sinä mahdollisesti exääni?!!??! :DDD
Ap haluaa tuoda esille, että tietyt merkkituotteet ovat homoseksuaalien suosiossa. Niitä omistavat saattavat siis olla apn mielestä homoja, eivätkä siksi kiinnostuneita apsta vaikka todellinen syy kiinnostuksen puutteeseen on apn vastenmielisyys ihmisenä.
No vaatteetkin ovat sitten varmaan tarkkaan harkittuja ja siistejä. Minulle olisi liian snobi varmaan. Itse tykkään enemmän sellaisista Marlboro-miehistä: hieman boheemi vaatetus, kuitenkin siisti.
Minä puolestani tykkään sellaisista likaisissa vaatteissa kotonaan runkkaavista plösöistä kuin ap.
Kyllä normaalin ihmisen kuuluu omistaa vain perseeltä haisevia ja likaisia tavallisten ihmisten asioita, joissa on siemennesteen jättämiä tahroja.
Äiti ostanut. Mie sain anopilta merkkilaukkuja lahjaksi.
Vierailija kirjoitti:
Niimpä koska hinttiys.
Kilpailu:
Montako kielioppivirhettä löydät edellisestä kolmen sanan virkeestä?
Korjaus edelliseen: "virkkeestä", ei "virkeestä".
No, hän tykkää Luikkareista. Ei kaikki tykkää Kånkeneista.