Kyllä mua ainakin suututti, kun näin seiskan kannessa Lordin. Otti rankasti päähän. Sairas paskalehti ###
Kommentit (12)
Linssiluteita riittää ihan tarpeeksi, ottaisivat kuvia vaan Nykäsistään. Täytyy olla tosi säälittävä elämä ihmisellä, jos vielä tämän jälkeen rahojaan antaa tuollaiselle journalistin pohjasakalle, joka lehteä julkaisee.
Vierailija:
Linssiluteita riittää ihan tarpeeksi, ottaisivat kuvia vaan Nykäsistään. Täytyy olla tosi säälittävä elämä ihmisellä, jos vielä tämän jälkeen rahojaan antaa tuollaiselle journalistin pohjasakalle, joka lehteä julkaisee.
Taidat kuulua siihen säälittävään roskasakkiin, jonka kateellinen elämä menee psykoosin puolelle ellei roskalehti tule kerran viikossa postiluukusta. Ja sossurahat kerran kuussa, että saa hädin tuskin maksettua seiskansa ja kaljansa. Elämän ilona se, että pääsee lukemaan pahaa jostain menestyneestä ihmisestä.
että toivon, ettei tule enää ikinä yhtään tarjouslehteä tai puhelinsoittoa ko. lehdestä.
kun näin sen kuvan seiskassa. Se nyt oli odotettavissa. Kummallista vouhkaamista noin tyhjänpäiväsestä asiasta. Kunpa ihmiset ottaisivat samalla tavalla kantaa todella TÄRKEISIIN asioihin niin tämä maailma olisi paljon parempi paikka elää.
Vierailija:
Eräs lahjakas taiteilija päätti toteuttaa visionsa ja pyynnöstä osallistui euroviisukisoihin omalla näkemyksellään. Osallistui ja voitti -ja nosti Suomen 45 vuoden (itsetunnon päälle käyneestä) tappioputkesta ja pamautti ISÄNMAAMME kertaheitolla Eurooppalaisten huulille.Sitten hänen ainoa nöyrä pyyntönsä kotimaahan palatessaan oli, että heidän kuviaan ei julkaistaisi. Koska haluavat elää rauhassa -ja ennenkaikkea että mystiikka Suomen pohjoisessa asuvista ' örkeistä' säilyisi eurooppalaisten mielessä.
Sitä ei meidän oman maamme yksi roskalehti kunnioittanut. Se on häpeällinen teko, jota ei sovi jättää rankaisematta! Kansallissankareitammehan ei perkele loukata tällä tavalla. Nyt on suomalaisen aika näyttää sisunsa!
selkänsä paskalehdistölle ja alkaa lukemaan laatua!
Kuinka kauheaa sinun kirjoituksesi onkaan mahtanut olla, ennen kuin löysit laadukkaat lehdet?
Vierailija:
selkänsä paskalehdistölle ja alkaa lukemaan laatua!
mutta nyt ei tunnu enään mitenkään jännältä koko bändi, ihan turhaa laittavat maskit tänään päälle, kun tiedetään miltä Tomi näyttää. Jokainen tietää, joka on käynyt kaupassa ja vahingossa nähnyt Tomin kuvan Seiskan KANNESSA, olisivat edes laittaneet sisäsivuille, EI KANTEEN!!
Olihan se ollut aikasemmin expressenin sivuilla ja Bildin myös. Jokainen joka nettiä osaa käyttää ja haluaa tuon kuvan nähdä, niin vanha kuvahan tuo oli. Ja kuvakin oli 10 v vanha.
Edelleenkin tulee seiska. En jaksa ottaa tuollaisia pultteja jostain kuvasta.
tuottaa taidettaan josta ihmiset nauttivat.
Siinä ei ole mitään hienoa että heidän yksityiselämää repostellaan ja mässäillään. He antavat itsestään jo niin paljon työnsä kautta. Eikö mikään riitä ihmisille?
Eräs lahjakas taiteilija päätti toteuttaa visionsa ja pyynnöstä osallistui euroviisukisoihin omalla näkemyksellään. Osallistui ja voitti -ja nosti Suomen 45 vuoden (itsetunnon päälle käyneestä) tappioputkesta ja pamautti ISÄNMAAMME kertaheitolla Eurooppalaisten huulille.
Sitten hänen ainoa nöyrä pyyntönsä kotimaahan palatessaan oli, että heidän kuviaan ei julkaistaisi. Koska haluavat elää rauhassa -ja ennenkaikkea että mystiikka Suomen pohjoisessa asuvista ' örkeistä' säilyisi eurooppalaisten mielessä.
Sitä ei meidän oman maamme yksi roskalehti kunnioittanut. Se on häpeällinen teko, jota ei sovi jättää rankaisematta! Kansallissankareitammehan ei perkele loukata tällä tavalla. Nyt on suomalaisen aika näyttää sisunsa!