Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nyt hyviä neuvoja onnistuneilta laihduttajilta :)

Vierailija
08.04.2013 |

Ikä kun alkaa tuomaan tiettyjä "veltostumia" esim. kasvojen alueella. Mikä on paras ja TOIMIVIN keino saada kasvot taas näyttämään kiinteämmiltä. Leikkaus ei yms ei ole vaihtoehto :)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
08.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis miten kasvojen rupsahtaminen nyt liittyy onnistuneeseen laihdutukseen? Itse olen laihduttanut 23 kiloa ja näytän paljon nuoremmalta kuin ennen laihdutusta.

Vierailija
2/2 |
08.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kasvojumppa! Mulla roikahti aika paljon kasvot kun 38-39 iässä laihdutin nopeasti nutraamalla 16 kg. Kaikki sanoivat ettei auta kuin kirurgin veitsi, että ei tässä iässä enää palaudu, mutta mä en mihinkään leikkaukseen ulkonäön takia lähde... Joten kokeilin Method Putkisto Kasvokoulu-kirjaa ja kuukaudessa-parissa alkoi tulla harjoittamisesta tulosta! Leukalinja selkeni ja pussi kaulan alta väheni varsinkin, poskipäät palasivat paikalleen kun olivat vähän valahtaneet. Ei musta toki ihan nuoren minän näköistä ole tullut mutta parannus on ihan merkittävä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä yksi