tekeekö mies vaikutuksen ökyautolla ja
suurella varallisuudella, eikä ole yhtään pröystäilevä
Kommentit (9)
[quote author="Vierailija" time="04.03.2013 klo 22:00"]
Ei volvoissa ole mitään hienoa
[/quote]
nyt oli kyse HIENOSTA autosta
No jos kyseessä on joku uppo-outo tyyppi, joka yrittää päteä hienolla, tuliterällä yli 100 000 euroa maksavalla autolla saadakseen naisen, niin kyllä vain tekee vaikutuksen. Negatiivisen siis.
Ok, no ei sitä ainakaan ökyautoksi voi sanoa.
Ei. Pidin jo 16-vuotiaana vaihto-oppilaana omituisena amerikkalaistyttöjen autofetissiä omituisena. Aika vähän suomalaisissa tuttavissani samaa näkyy. Itse ajattelen, että auto on käyttöesine, jonka olisi toki hyvä olla turvallinen ja lajissaan mahdollisimman ekologinen. Miehen valintaan ei minulla ole varallisuus vaikuttanut. Olen hyvin kykenevä elättämään itseni, mutta toki arvostan sitä, että mies tekee mielekästä työtä ja elättää myös perhettä.
Ei. Minä en osaa rakastua laskelmoivasti.
Miehet tekee autoilla vaikutuksen toisiinsa, samoin kuin naiset laukuillaan. Ei niitä vastakkainen sukupuoli katsele.
Tietty! Siis en malta olla mainostamatta jos miehellä jota tapailen on kallis auto! Siis lehtimyyjillekin kerron minkä värinen se on ja että siinäkin on ratissa sellainen töötti! Sit sellaset on ihan parhaita joissa on se keulakoriste. En kyl ikin tiiä mikä on minkäkin merkkinen mut sellanen on paras joka on hiukan fallinen niin voin sit sen kaa jutskaa jos miestä ei innosta.
Et kyl se tekee vaikutuksen.
Ei. Miesystäväni osti uuden hienon Volvon, jota hehkutti niin, että löin luuri korvaan. EVVK Minä haluan humanisti älykön.