Voiko yli 20v jälkeen salamajätetty toipua koskaan?
Toinen nainen tuli kuvioihin yhtäkkiä mistä mies ei edes kertonut. Oli vaan lähtenyt yhtäkkiä eikä antanut mitään selityksiä koskaan. Itse rakastin ja luulin että hänkin. Seksiäkin oli pari kertaa viikossa koko liiton ajan loppuun saakka.
Kommentit (6)
Siitä toipuu yllättävän äkkiä. Vuosi eron jälkeen viiletin jo täyttä päätä, iloisena, vapaana ja intoa täynnä. Olen yli 50 eikä aikaa ole hukattavaksi. Toisaalta ei nuorikaan ihminen voi tietää, monenako aamuna vielä herää.
Et sinä mitään suremisen arvoista menettänyt. Suhteenne perustui valheeseen ja unelmamiehesi oli potsi. Tsemppiä, parhautta, sinä riität, kelpaat, olet vahva nainen ja löydät onnesi.
2/2 jatkaa: olin "potsin" kanssa 25 vuotta. Hän hylkäsi minut ja aikuiset lapsensa, jotka rakastivat häntä valtavasti. Todella tyhmä, tyhmä, tyhmä miesparka.
Ap on nyt jotain 40-50v ?
Lapsia/ yhteisiä lapsia ex:än kanssa ?
Paino on tainnut vähän nousta ?
Vierailija kirjoitti:
Ap on nyt jotain 40-50v ?
Lapsia/ yhteisiä lapsia ex:än kanssa ?
Paino on tainnut vähän nousta ?
Monet miehet ovat lihavia, totta.
Ei KOSKAAN välilyöntiä ennen kysymysmerkkiä.
ohis
Suhteen voi nähdä kuin elämän, matkan tai musiikkikappaleen. Sillä on alku, kesto ja loppu. Siisso.
Elämä on. Ei sille voi mitään. Jos toinen rakastuu ja lähtee niin se on sitten siinä, minkä sille teet. Ei muuta kuin uutta matoa vaan koukkuun niin vanha unohtuu :D