Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

TvoF- tuomari Olli Lindholm: ”Tämä ohjelma ei pyöri Antti Tuiskun ympärillä”.

Vierailija
14.12.2017 |

Kato kato, muutkin ovat huomanneet, että ”Idols perustui pitkälti Antti Tuiskuun”. TvoF taas ”ei perustu yhteen ihmiseen. Nämä ovat eri profiilin kisoja. Me paneudumme kilpailijoihin, varsinkin kun mennään liveen”, Lindholm vertaa.

Tämän takia mä odotankin paljon TvoF- ohjelmalta. Tykkään katsoa sellaista ohjelmaa, missä tuomarit jää taka-alalle ja antavat kilpailijoiden olla pääosassa, niinkuin kuuluukin.

Ei tuomareiden pidä pitää sitä showta vaan kilpailijoiden. Hehän tässä päätähtiä ovat. Eivät tuomarit.

https://m.iltalehti.fi/viihdeuutiset/201712132200601862_vd.shtml

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olli on huumorintajuton, epävireisesti laulava ja ylimielinen vanha gubbe.

Vierailija
2/3 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samaa mieltä. Voicessa ÄÄNI ratkaisee. Idolsissa tiputettiin hyvät laulajat pois.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
14.12.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nelonenhan on osa Sanoma- konsernia. Antti Tuiskun eri puolia on esitelty Hesarin kulttuurisivuilla lukuisia kertoja viimeisen vuoden, parin aikana. Taitaa olla aikamoisia fanipoikia ja -tyttöjä siinä konsernissa.