onko tämä palsta sinulle " henkireikä"
niin että, tänne voit tulla jakamaan ilot ja surut ja suuttumukset, typeristäkin vastauksista huolimatta...
mä olen ainakin ilonen että saan tulla tänne kiljumaan kun äijä ottaa pattiin tai muuta vastaavaa ja kanssa sisaret saa olon taas tuntumaan paremmalta ;)
Kommentit (8)
Mutta suurta hupia ja melkoinen tietotoimisto. Täällä kyllä saa perustellisen käsittelyn päivän puheenaiheet.
saavutti iha tähtitieteelliset mitat.
vauoden tauon jälkeen tämnne taas äitiyslomalla palanneena, henki on muuttunut tyystin. En edes viitsi kaivaa vanhaa nikiäni esiin.
Mutta päivän puheenaiheet saa kyllä tietoonsa hyvin täältä. Kyllä on silti pidettävä vieroituskuureja ettei ihan mahdottomaksi mene. Jos viikonloppuna pysyisi kaukana koko tietokoneesta.
Heh, muistan kuinka synnärilläkin voivottelin sitä kuinka ei olw kannettavaa konetta, joten en päässyt tänne 3päivään ://////
Olen ollut poissa pari viikkoa ja koitan taas pysyä pidempään poissa
Usein tulen tänne viettämään " omaa aikaa" ja mies tyytyväinen kun en poistu kotoa.