Ostaisitteko?
Kommentit (10)
En. Aika karut maisemat, eikä mitään yksityisyyden suojaa ympärillä.
Liian kliininen.
Pisteenä iin päälle tuo vaatehuone jossa vaatteet sopii talon värimaailmaan :)
Montako kuvaa olohuoneesta pitää olla samassa mainoksessa?
Stailaajalla on ollut sitäpaitsi tylsä maku. Tuosta saisi kivan jos olisi vähän enemmän väriä tai edes verhot
Vierailija kirjoitti:
Liian kliininen.
Pisteenä iin päälle tuo vaatehuone jossa vaatteet sopii talon värimaailmaan :)
Et siis osaa laittaa omia vaatteita kaappiin tai kalustaa oman maun mukaan?
Kelan toimisto ei ole ihan makuuni. Voin vaan kuvitella, miten tuolla kaikuu ja kolisee jos pudotat vaikka teelusikan lattialle.
Piha täysin tekemättä, ei istutuksen istutusta. Siihen saa uppoamaan rahaa vielä ihan huolella. Muutenkin tylsän näköinen ympäristö.
Vierailija kirjoitti:
En. Aika karut maisemat, eikä mitään yksityisyyden suojaa ympärillä.
Kuka estää laittamasta aitaa tai pensaita?
Sauna näytti kivalta. Mutta saunan takia en taloa ostaisi.
Suurin ongelma on sijainti. Ankeat näkymät ikkunoista, ja ikkunapinta-alaa oli paljon.
Pihassa oli vain valot, eli melkoinen kuluerä muokata näköesteitä ja ylipäätään puutarhamaisempaa tai edes pihamaisempaa tontista.
Muuten sisältä ratkaisut olivat mielikuvituksettomat. Ei ollut kunnolla askeettinen (pientä kultakimalteista laattaa) eikä kunnolla loft mainen, vaikka "avarilla" tiloilla tuota tunnelmaa haettiin.
Kolkko kokonaisuus kodiksi.
Aivan liikaa valkoista ja sijainti ankea mille tahansa talolle, muuten aivan ihana! Tykkään saunasta tosi paljon 😻
Jos sijainti olisi toinen ja hinta niin saattaisin harkita. Kaunis talo ja ihan järkevä pohja.
Vaatisi kyllä sisustusta oman maun mukaan. Nyt näkyy selvästi että on vain stailattu myyntiä varten.