Tyttöystävä ei suostu ottamaan kesken seksin suihin ellen pese penistäni --- VAIHTOON
Kyse on siis ihan normaalista seksistä, ei kakkosluukusta. On kuulemma ällöttävää, jos penis on käynyt hänen sisällään ja sitä pitäisi sitten imeskellä.
Kommentit (10)
No mikäs siinä. Ei kaikki tykkää kaikesta. En ite kyllä pitäis tota ratkaisevana asiana jos hommat toimii muuten.
Vierailija kirjoitti:
No mikäs siinä. Ei kaikki tykkää kaikesta. En ite kyllä pitäis tota ratkaisevana asiana jos hommat toimii muuten.
En halua estoista kärsivää seksikumppania. Seksin pitää olla estotonta ja siinä pitää osata heittäytyä. "Yäk, en ime" ei kuulu minun kumppanini sanavarastoon. AP
No en minäkään ihan välttämättä haluaisi imeä tuossa vaiheessa. Tai toisaalta, en tiedä, voishan se ollakin ihan miellyttävää. Tykkään antaa miehelle suuseksiä, se on erittäin kiihottavaa. Touhutipat ei haittaa, entisellä kumppanilla oli tosi paljon niitä, ja pidin sitä merkkinä suuresta kiihotuksesta (en tiedä, onko oikeasti näin). Miksei siihen vielä omaa kosteutta. Ei se ehkä niin paha olisi. Nuorena kyllä ällötti kaikki suuseksi-asiat, puolin ja toisin, mutta iän myötä olen oppinut nauttimaan sekä antamisesta, että ottamisesta :)
Mitä nainen tykkää, kun ensin nuolet häntä, ja sen jälkeen suutelet (ensin varmaan vähän pyyhit kasvojasi, niin ei koko naama ole märkänä :D )? Sanooko siihenkin yök? Jos ei, niin sitten ei pitäisi olla ongelmaa tuossa mainitsemassasi suihinotto-ongelmassa.
Ketään ei pidä pakottaa, jos ei oikeasti halua eikä nauti. Mutta onko tuo nyt syy pistää vaihtoon? Jos on kovin estoinen, niin ymmärrän juu, ettei kemiat sängyssä kohtaa, mutta jos yleisesti ottaen seksi on hyvää, niin ehkä se ajan myötä vielä paranee.
N40
Naisen toosaa pitää kyllä lipittää mutta siellä kastettua lihapalaa ei sitten nuolla, en ymmärrä minäkään!
En ole sellaista naista tavannut, joka ei liukastettua ime jos yleensäkään imee. Itse Ihmettelen, mutta heitä ei ole tuntunut haittaavan.
Jotkut vain kokevat eritteet erilailla, omat tai toisen tai sekä että. Inhom tai vastemielisyyden tunne pilaa kyllä äkkoä eroottisen latauksen. Asioista voi varmaankin keskustella ja yrittää löytää tyydyttävä kompromissi. Ja on syytä pohtia miksi tämä suihinotto keaken nainnin on niin ehdottoman tärkeää ja jopa kynnyskysymys? Ja nuoletko esimerkiksi halukkaasti omia spermojasi pimpsasta sinne juuri lauettuasi? Mitä on kumppanin ja hänen tunteidensa ja kokemustensa huomiointi ja kunnioittaminen. Harrastatko seksiä ensisijaisesti saadaksesi jotain vai antaaksesi jotain?
Nuoletko sä pillua sen jälkeen kun oot sinne purkanut lastisi?
Etpä taida...
Hyvä seksi syntyy kemioista eikä tuollaisista yksityiskohdista.
Tyttöystäväsikin takuuvarmana toivoisi sata ja yksi asiaa, mitä dinä taas et tee, mutta hienotunteisena ei painosta sinua ko asioilla. Aivan kaikilla ihmisillä on.
Ehkä sun olisi syytä kasvaa vielä vähän ennen uutta seurusteluyritystä ja jätä porno hetkeksi.
Onko seksi muuten hyvää? Luulisi että tollasessa jutussa sais naisen mielen käännettyä kun kerran koittaa ja totuttelee. Samalta se maistuu vaikka oiskin vähän omia nesteitä mukana..