Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen mielestäni kaunis, mutta...

Vierailija
07.09.2016 |

sitten kun menen ulos ja näen jonkun kauniimman, niin olenkin ruma. Myös masennun, jos joku mies on mielestäni liian hyvännäköinen minulle tai jos ruma mies osoittaa kiinnostusta ajatellen olevansa tasoiseni.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
07.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

No minäpä olen oikeasti ruma ihminen, jolla on mm. todella epäsymmetriset kasvot ja jo ihan tavalliset naiset ovat huippukauniita minuun verrattuna, sellaista se vain on. Minkä sille voi ja ihan sama vaikka olisinkin superkaunis niin siltikin on maailmassa ihmisiä jotka olisivat minua vieläkin kauniimpia.

Vierailija
2/3 |
07.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aloittaja on norminainen. Se pitäisi kahlita keittiöön eikä päästää ikinä ulos.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minäkin olen mielestäni ihan kaunis. Tiedostan, että monet piirteeni ovat varmasti useiden ihmisten mielestä rumia - silmäni ovat eri paria, ihoni on melko punertava.... Jos näen todella kauniin ihmisen lähinnä inspiroidun. Jos jollakin on todella kauniit hiukset, saatan hakea siitä innoitusta omaan hiustyyliini yms.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme seitsemän