Maksullinen nainen vastailee hetken kysymyksiinne
Kommentit (18)
tekisi sitä maksusta. Hinnasta ei voi neuvotella.
Vierailija:
tekisi sitä maksusta. Hinnasta ei voi neuvotella.
Onko sinulla perhettä ? Jos, niin tietääkö miehesi ?
Minulla ei ole perhettä. Olen vapaa toimittaja/muusikko.
sisäisesti, eli lumipalloefektin avulla. Ei mainoksia, ei välittäjiä.
eivät ole aivan ajankohtainen. Haluaisin ainakin olla miehen kanssa pitkään, ennen perheen perustamista - ja tietysti lopettaa sivutoimeni. Tosin miehen täytyisi olla varsin liberaali, jotta voisi hyväksyä menneisyyteni; en voisi sitä mieheltä toki salatakaan. Mutta rakastan lapsia ja minulla on kolme kummilasta.
Miten " ajauduit" alalle tai mistä sait idean ?
Kuinka he suhtautuvat jos tietävät?
kaksi kolmesta tietää. Kolmas tietää vain, että olen " ikisinkku" ja että minulla on varsin " varakas" miesmaku.
Olen 34-vuotias ja olen tehnyt tätä " työtä" nyt viitisen vuotta. Sitä ennenkin olin varsin aktiivinen, ja usein escorttina - tosin ilman railua sopimusta.
En tiedä, mutta jostain syystä tämä kysynys nousi mieleeni...
Ja jos ei niin mikähän kuuluu? Eikös ne ukot juuri halua sellaista seksiä maksulliselta mitä ei kotona saa? Luulisi juuri, että suihinotollla olisi kysyntää peppepanolla ja muulla extrememmällä...
Näitä juttuja ei näin hoideta, sori vaan ;)
t. oikeasti maksullisen naisen hommia tehnyt.
Mutta onko asiakkaisinasi AV-mammojen miehiä ?
Nämä miehet tietävät, etten tee mitään nk. " extremeä" . Hyväilen, hellin, olen lähellä. Tärkein heille lienee, että on näyttävä seuralainen. He eivät haluaisi, että antaisin muuta, sillä riski on liian suuri, jos minulle tulee huono maine. Sopimukseen kuuluu, että erikoisuudet eivät kuulu asiaan, ja se turvaa asiakkaitani.
Halutessaan he voivat hakea erikoisuuksia muualta, yksityisemmin. Minä saatan esiintyä heidän seurassaan myös julkisesti.
Asiakkaani ovat pääosin yli 50-vuotiaita miehiä, joilla ei ole esim. lapsia kotona. Olen pääosin kieltäytynyt suhteista avioliitossa elävien, perheellisten miesten kanssa. Pääosin asiakkaani ovat työelämään keskittyneitä, eikä heillä ole vakituista kumppania.
Hänelle, joka sanoi, ettei näitä asioita " alalla" näin hoideta, voisin todeta, etten ole koskaan tavannut ketään muuta maksullista naista, enkä edes tiedä " alan käytäntöjä" . En halua vaikuttaa alentuvalta, anteeksi, mikäli loukkaan. Olen itse luonut periaatteeni, verkostoni ja toimintatapani.
Vierailija:
Mutta onko asiakkaisinasi AV-mammojen miehiä ?
kuin perheetön nainen on. Minulla on kuitenkin laaja ystäväpiiri.
Vierailija:
En tiedä, mutta jostain syystä tämä kysynys nousi mieleeni...
Kannattaa ottaa selvää asioista, ennenkuin lähtee keksimään provoa. Ei millään pahalla. Noi sun hinnatkin on ihan tuulesta temmattuja :D
t.19
Tavallisin on 1000-1500 euroa ilta + kaikki miehen piikkiin: eli ruuat, mahd. liput, hotellihuone jne.
Tarjolla eleganttia seuraa, keskustelua sekä myös tietysti fyysistä läheisyyttä.
Joskus myös matkoja vakiasiakkaille.