Onko mies kiinnostunut, jos hän antaa olettaa että "ehkä joskus"?
Kommentit (20)
Kuulostaa siltä, että sitten kelpaa, jos ketään parempaa ei saa.
Vierailija kirjoitti:
Entä jos mies on varattu? Ap
Varsinkaan silloin EI ole. Älä jää tuohon kuvioon hyvä ihminen, puhun kokemuksesta.
Vierailija kirjoitti:
Entä jos mies on varattu? Ap
Ei muuta mitään. Jos mies välittäisi susta enemmän kuin nykyisestä elämäntilanteestaan hän tekisi jo eroa eikä "ehkä joskus sitten." Nämä on niin nähty. Itsesi vuoksi, älä jää löysään hirteen.
Oishan se parempi kun ei mitään. En sitten vaivais päätäni sen enempää. Tulkoon sitten itse joskus sanomaan, jos mieli muuttuu.
Vierailija kirjoitti:
Oishan se parempi kun ei mitään. En sitten vaivais päätäni sen enempää. Tulkoon sitten itse joskus sanomaan, jos mieli muuttuu.
Huh. Ehkä kannattaa kunniottaa itseään eikä antaa kohdella kuin kynnysmattoa. Olisit valmis ottamaan miehen, jolle sinä olet joku "jämäpala." Kyllä niitä parempiakin miehiä varmasti löytyy. :)
Olenko tapaillut samaa miestä? Vastaili juuri noin :)
Mullekin samat sanat. Onko T, 49v?
On kiinnostunut vain seksistä ja varmistaa lähitulevaisuuden helpon saannin tuolla kommentilla.
T: Tuollainen mies
Ei ole.Pitää sua halpana huorana, jota vedättää.
Vierailija kirjoitti:
Mullekin samat sanat. Onko T, 49v?
Mun kohdalla H, 47v.
Tollaselta mieheltä kyllä saa hyvää seksiä, jos pelkkä panosuhde riittää naiselle.
Vierailija kirjoitti:
Entä jos mies on varattu? Ap
Eli mies on varattu ja laittaa sinut odottamaan itseään? Älä hyvä nainen jää odottamaan, vaan elä parempaa elämää.
Tuollaisia miehiä kyllä on enemmänkin. Ovat tahollaan varattuja, harrastavat satunnaisseksiä milloin kenenkin kanssa ja haluavat tavata ehkä joskus tai otetaan joskus uusiksi. Inhottavia miehiä.Potku munille ja menox.
Ikävän tuntuinen mies. Ei kannata tuhlata aikaa tuollaiseen.
Varmaan riippuu ihmisestä. Voi olla joko varapillun perässä tai sitten kaltaiseni vässykkä nössö jota vaan kauhistuttaa tilanne. Jos et halua olla varapillu tai nössykän nainen niin ei varmaan kannata jäädä ihmettelemään.
Terveisin Naispelko23
Pillu varmaan kelpaisi, mutta tuskin muuten kiinnostaa.