Vierailija

Aloitin pari viikkoa sitten tyrazol lääkkeen kilpirauhasen liiketoimintaan ja siitä lähtien on ollut ihan maansa myynyt olo koko ajan. Mikään ei nappaa ja on ihan alavireinen olo jatkuvasti.
Onkohan kenelläkään tullut sivuoireina tämmöstä? Muuta syytä oloilleni en oikein keksi, koska alkoi tämän lääkkeen aloituksen jälkeen.

  • ylös 0
  • alas 0

Kommentit (5)

Vierailija

En kyllä muista, että noin olisi vaikuttanut. Päin vastoin, tuntui, että mieliala koheni, kun sai tartuttua taas asioihin, ja hommat tuli tehtyä.

Vierailija

No hittolainen.. näin ajattelinkin että varmaan menee monella.
Ehkäpä sitten on kyse vaan jostain perusvitutuksesta

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija

Ekalla liiketoiminta, tokalla vajaatoiminta. Thyroxinia syödään vajikseen, Tyrazolia liikatoimintaan.

Vierailija

Juu mulla tosiaan on tuo liikatoiminta ja siihen tyrazol. Enkä kyllä oo yhtään oma itseni.

Vierailija

Ei minulla ainakaan alavireisesti vaikuttanut. Tuli vain jotenkin levollinen ja hyvä olo, kun liikatoiminta rauhoittui. 

* Tämä kenttä pitää täyttää jotta oikeat käyttäjät erottuvat boteista.
 
Sisältö jatkuu mainoksen alla