Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies haluaa istua koneella/katsoa telkkaria kaikki illat

Vierailija
04.06.2016 |

Mite te muut parisuhteessa olevat ihmiset teette iltaisin? Oletteko omissa oloissa vai kumppanin kanssa? Mua tympäsee kun mies tuijottaa koko ajan jotain ruutua. Sama vaikka menee hieromaan ja hipelöimään tai keksii jotain tekemistä niin ei sitä huvita

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jätä se runkkari.

Vierailija
2/5 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä molemmat on joko omilla koneilla viettämässä ruutuaikaa tai sitten katsellaan yhdessä elokuvaa tai jotakin hyvää dokkaria. Jos katsellaan jotain yhdessä, niin silloin istutaan lähekkäin ja kosketellaan. Joskus se päättyy seksiin, joskus ei. 

En oikein tiedä, mitä muuta sitä edes haluaisin tehdä. Joskus harvoin pelataan lautepelejä, mutta sekään ei oikein innosta enää. Tuntuu, että päivät on niin hektisiä ja täynnä puhetta, että iltaisin haluan vain olla rauhassa joko ihan yksin tai yhdessä miehen kanssa. En jaksa enää oikein keskittyä iltaisin mihinkään. Kaikki vuorovaikutus vaatii paljon ponnisteluja, joten tykkään vain olla. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Teknologia on kehittänyt meitä huimasti :)

Kiitos edistys, kiitos Jumalanhylkääjät.

Vierailija
4/5 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sama täällä. Miestä ei kiinnosta muu kuin tietokoneella istuminen ja pelaaminen

Vierailija
5/5 |
04.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuntuu että se ois mielummin yksin, ei edes kanaloon pääse vaikka yrittäis..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kaksi kolme