En ole koskaan ennen nähnyt että jonkun suu liikkuisi vastenmielisesti hänen puhuessaan...Paitsi nyt
Erään kielinaiseksikin tituleeratun naisen suu liikkuu todella vastenmielisesti puhuessa.
Kukaan muu huomannut samaa?
T. Paha ihminen
Kommentit (7)
Vierailija kirjoitti:
Diagnoosi: olet kateellinen, koska hän on nuori, kaunis ja Usassa elämässä unelmiensa elämää ja sä olet plösö äippä, joka on varmaan aika monesta kohtaan ihan törkeen ruma.
Plösö olen, mutta onneksi en vajoa sentään niin alas, että lapsia hankkisin.
Ap
Itsekään en lukeudu hänen faneihinsa. Kaikin puolin epämiellyttävä hahmo.
Piti muuten mainita, että tuo suun liikuttaminen on muuttunut ensimmäisestä videosta ja tv-haastatteluista. Ennen hänen suunsa liikkui normaalisti. Hän ei enää ole oma itsensä vaan yrittää liikaa olla jotain muuta mitä on. Se näkyy monissa eleissä ja yksi näkyvimmistä on suun/huulien liikuttaminen.
Ap
Minä en tykkää näiden suunliikkeistä: Heta-Leena Sierilä, Antti Haajanen
Mä luulen että mun suu liikkuu vastenmielisesti. En uskalla edes videoida. Tosin eipä tässä pärstässä muutakaan hyvää ole.
Diagnoosi: olet kateellinen, koska hän on nuori, kaunis ja Usassa elämässä unelmiensa elämää ja sä olet plösö äippä, joka on varmaan aika monesta kohtaan ihan törkeen ruma.