Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Amanda 23 ja paljon seksiä.

Vierailija
21.04.2016 |

Olin nuori mies siinä10-11 ikäinen ja harrastin paljon itset××××tystä.
Haaveilin aina vähän kypsemmistä naisista ja katselin sivusilmallä aina kun naapurin rouva keikutteli pyllyään heidän pihamaallaan.
Olen sitä mieltä että seksuaalisuus on normaalia eikä mitenkään hävettävää.
Seksiä vaan kun se alkaa maistumaan ja sillä suhinat.
Moni nainen on jäänyt paitsi nuoremman miehen rivakoista otteista.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
21.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä sitä säästelemään ja puutteessa elämään.Antaa mennä silloin kun rauta on kuumaa!

Vierailija
2/6 |
21.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kukaan ei vastannut sinulle työsään avaukseesi, jossa oli yksi trollikoukkukin joten tulit kirjoittamaan ensimmäisen kommentinkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
21.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sinkku saa harrastaa seksiä niin paljon kuin ehtii ja saa, mutta yleensä tavalla tai toisella yleensä tieto monista nopeasti vaihtuvista petikumppaneista kyllä leviää.

Eikä välttämättä näytä kaikkien miesten mielestä mairittelevalta kun tietävät kaikkien lähiön puliukkojenkin hässineen omaa rakasta.

Saattaa olla että monet miehet eivät halua " liian kokenutta rakkauden ammattilaista puolisokseen.

Vaikka kaikilla on historiansa niin tuo ei ole paras mahdollinen , tulee mieleen helppo antaa aina jos vaan joku muistaa pyytää

Vierailija
4/6 |
21.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei edes kaikilla pornonäyttelijä naisilla ole noin paljon kumppaneita.

Kiitos mutta ei kiitos.

Patjaksi vaan v ottokeskukseen, siellä saisi lisää kumppaneita muutama tuhat ja kun ilmeisesti tykkää niin go for it :D

Vierailija
5/6 |
21.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miksi seksistä tehdään aina kuin jokin ongelma.Antakaa ihmisten touhuta mitä touhuaa,ei se kenenkään muun makuuhuoneeseen vaikuta.

Vierailija
6/6 |
22.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älyllisestä näkökulmasta katsottuna Amanda on jotenkin ihan tahattoman koominen hahmo. "Etsin täydellistä seksiä..." Aivan kuin joku olisi nyt ottanut Sinkkuelämään elämänohjeena eikä parodiana.

Naisen - etenkin suomalaisen naisen - on terveellistä kehittää älyään ja elämänkatsomustaan hieman pidemmälle.