Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jos nainen pettää, syy on yleensä miehessä

Vierailija
06.04.2016 |

Nainen pettää vain jos mies ei ole osannut pitää naistaan tyytyväisenä ja on laiminlyönyt naista. Ei ole ihme jos naiset pettää ottaen huomioon miten tunnekylmiä suomalaiset miehet ovat. Miehet ajaa itse naisensa toisen miehen syliin ja tästä he saavat syyttää vain itseään.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pimppirage.

Vierailija
2/4 |
06.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

miksi nainen hakeutuu suhteeseen jossa ei ole tyytyväinen?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Paskaa. Syy on aina vain ja ainoastaan pettäjässä. Jos nainen ei ole tyytyväinen, hän voi ottaa asian puheeksi ja pyrkiä muuttamaan tilannetta, jos se ei auta niin sitten erotaan.

Vierailija
4/4 |
06.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näinhän se on, olen apn kanssa samaa mieltä. Mies ei anna seksiä ja se on ajanut mut hulluuden partaalle. Jos olisin yhtään heikompi, olisin sortunut ajat sitten pettämään. Ja se on miehen vika. Jos hän antaisi mulle edes kerran viikossa, sietäisin tätä. Olen tehnyt asian parantamiseksi kaiken voitavani, mutta yksinhän en voi suhdetta korjata. Enkä ole hakeutunut tälläiseen suhteeseen, alussa mies antoi seksiä. Sit kun sai mut muuttamaan yhteen seksi loppui eikä ole enää näkynyt.

T. Puutteessa elävä vaimo