Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voi kiesus!!!! Eilinen 45min ja conan *hih*

Vierailija
16.02.2006 |

Siis näittekö mikä tollukka se " milla" oli joka pääsi conanin + tuotantoryhmän bussiin?!

Kyllä taitaa conan repiä hyvät naurut showssaan, kun pääsee tuollaista tollukkaa näyttämään koko maailmalle suomalaisena " naiskauneutena" .



Eihän se ollut kuulemma edes puhunut mitään heidän kanssaan, tyhmänä vaan irvisteli. Voi kuttu sentään, odotan kauhulla niitä tulevia suomijaksoja....Jaiks

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
16.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Reppana, mistä lie karannut. Noloa jos siitä tehdään suomalaisen naiskauneuden airut Könänin söyssä ;G

Vierailija
2/5 |
16.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jotenki käy nyt jo sääliksi sitä tyttö parkaa....Mahtanut olla tosi hauskaa niillä ukoilla, kun saivatkin napattua kyytiinsä tuollaisen.. miten-sen-nyt-sanoiskaan, tollon.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
16.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi jessus miksi noi " hidasälyiset" ovat aina julkkiksien kimpussa?!



Itse hykertelin festareilla yhden älykääpiön touhuja.

Istuttiin anniskelupuolilla siideriä hörppien kun pikkutyttöjen nimmaripyyntöjä tuli pakoon yhden bändin jäseniä.



Tuo nainen bongasi heti rokkarit ja kirjaimellisesti liimautui heihin.Vaikka oli jo nimmarit saanut,jatkoi nainen heidän perässään paikkaan kuin paikkaan.

Lopulta artsistit sitten valitsivatkin mielummin pikkutytöt,kun lähtivät kirjottelemaan nimmareita heille :D



Vierailija
4/5 |
16.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Teidän lapset on varmaan kiusaajia koulussa, vanhemmiltahan se malli opitaan.

Vierailija
5/5 |
16.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

tuskin se nyt ihan huvikseen ja hyväntekeväisyyttään tuollaisia mukaansa ottaa, joka ei edes keskustele mistään, irvistelee vaan tyhmänä.



Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi viisi